[021] 22179070 - 22175070
ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه 21:00--09:00
پنجشنبه ها 13:00 --09:00
تهران، ولنجك ، نبش خيابان ١٨، ساختمان خليج فارس

آیا سفید کردن واژن ماندگار است ؟

آیا سفید کردن واژن ماندگار است ؟

تیرگی واژن یکی از مواردی است که بانوان همواره نسبت به آن شکایت دارند ، محققان و دانشمندان به دلیل تاثیر گذاری این امر در رابطه زناشویی ، لیزری را به بازار عرضه کردند تا به درمان تیرگی واژن بپردازد ، به همین دلیل لیزر مونالیزا تاچ را به بازار عرضه کردند.

در مقاله امروز شرح حال بیمار شیرازی عزیزمون داریم که تیرگی واژن باعث شده بود که تمایلی به مقاربت جنسی نداشته باشد و این امر در زندگی زناشویی آنها تاثیر گذاشته بود ، در ادامه صحبت های این مراجعه کننده عزیز را قرار داده ایم .

آیا سفید کردن واژن ماندگار است ؟

دوست عزیز سفید کردن واژن چرا تمایل داشتید انجام بدید ؟ چگونه با مرکز ما آشنا شدید ؟

سلام خانم دکتر من چون اضافه وزن دارم به دلیل اینکه همیشه استخر وسونا می رفتم تیرگی کشاله ران باعث شده بود که حتی از انجام این ورزش ها بیزار شم ، همیشه تمایلی به رابطه جنسی نداشتم چون این تیرگی باعث خجالت من می شد و اعتماد به نفس کاهش داده بود .

تبلیغ شما رو اینستاگرام دیدم ، با مرکزتون تماس گرفتم ومشاوره سفید کردن واژن انجام دادم ، تا بخش قابل توجهی سیاهی واژنم از بین رفت .

سوالی دارین عزیزم بفرمایید

دکتر می خوام بدونم چند جلسه سفید کردن واژن باید انجام بدم ؟

تعداد جلسات سفید کردن واژن

عزیزم با توجه به اینکه پوست شما بیش از حد تیره است باید ۵ جلسه سفید کردن واژن انجام بدید، معمولا تعداد جلسات سفیدکردن واژن یک تا پنج جلسه است .

من از اهواز اومدم ، تهران موندن برام سخته ، فواصل جلسات سفید کردن واژن می خواستم بدونم ؟

فواصل سفید کردن واژن

معمولا فواصل جلسات سفید کردن واژن ماهی یکبار است ، اما عزیزانی که از شهرستان و یا خارج کشور مراجعه می کنند می توانند سه هفته یکبار سفید کردن واژن را انجام دهند .

چه زمانی پس از سفید کردن واژن می توان نزدیکی داشته باشم ؟

زمان نزدیکی پس از سفید کردن واژن

عزیزم ،در روزهای اول پس از سفید کردن واژن معمولا پوست قرمز هست و پوست ریزی رخ می دهد ، زمان مقاربت جنسی بسته به پوست شما متفاوت است ، معمولا یک الی دو هفته زمان میبره .

یکی از مسائلی که برای من مهم هست اینکه روشن کردن واژن انجام میدم ماندگار باشه ، ماندگاری سفید کردن واژن چقدر است ؟

ماندگاری سفید کردن واژن

ماندگاری سفید کردن واژن بالا هست، به شرط اینکه شخص تمامی نکاتی که پس از سفیدکردن واژن بیان می شود را انجام دهد.

خانم دکتر علت تیرگی واژن می خواستم بدونم ؟

عزیزم ، تیرگی واژن علت های مختلفی داره ،مثل اضافه وزن،رطوبت ناحیه تناسلی ، استفاده از شلوارهای تنگ ،استفاده ژلیت و بسیاری از موارد دیگر ، ولی مهم ترین علت تیرگی ناحیه تناسلی ژنتیک می باشد .

 

 

پاسخ