[021] 22179070 - 22175070
ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه 21:00--09:00
پنجشنبه ها 13:00 --09:00
تهران، ولنجك ، نبش خيابان ١٨، ساختمان خليج فارس

آیا عمل لابیاپلاستی درد دارد ؟

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از محبوبترین و شایع ترین جراحی زیبایی زنان به شمار می آید . این یک جراحی زیبایی است که روی لابیا های خارجی دستگاه تناسلی انجام می شود و به منظور قرینه سازی و کوتاه کردن لابیا های واژن که در واقع همان لابیا مینورها نامیده می شود مورد استفاده قرار می گیرد .

آیا لابیاپلاستی درد دارد

عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی بر روی لابیا های ناحیه خارجی دستگاه تناسلی صورت می گیرد، این جراحی به صورت سرپایی در مطب و با بی حسی موضعی قابل انجام است . عمل لابیاپلاستی یک عمل زیبایی کاملا بدون درد می باشد .

عوارض عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی همانند تمامی جراحی های زیبایی دارای عوارض جانبی می باشد، عوارضی همچون تورم و خونریزی جز عوارض موقت بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود .

در صورتی که عمل لابیاپلاستی با بیهوشی عمومی انجام شود، ممکن است داروهای بیهوشی بر روی فرد عوارضی را ایجاد نماید، در صورتی که جراحی با بی حسی موضعی انجام شود، این چنین نخواهد بود.

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی با توجه به روش جراحی متفاوت می باشد، اما به طور معمول آنچه ذکر می شود عبارت است از:

  • بهتر است فرد به مدت چهل روز پس از جراحی لابیاپلاستی از برقراری تماس جنسی اجتناب ورزد .
  • از انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین اجتناب ورزید .
  • رعایت بهداشت و خشک نگه داشتن ناحیه تناسلی بعد از جراحی ضروری است .
  • بهتر است در صورتی که پزشک دارو های را برای شما تجویز می نماید طبق دستور بهترین جراح لابیاپلاستی مصرف نمایید.

دوره نقاهت عمل لابیاپلاستی

دوره نقاهت عمل لابیاپلاستی در تمامی افراد متفاوت خواهد بود و افراد پس از این جراحی به سرعت بهبود می یابند، اما به طور میانگین بین سه روز تا یک هفته بهتر است استراحت نمایند . معمولا بعد از یک هفته در صورتی که در حین جراحی بخیه زده شده باشد، بخیه ها کاملا ترمیم شده و خوب می شوند.

آیا عمل لابیاپلاستی درد دارد ؟

عمل لابیاپلاستی به دلیل زیباسازی و قرینه سازی لابیاها مورد استفاده قرار می گیرد و همین امر سبب افزایش حس اعتماد به نفس در فرد می شود . عمل لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی بدون درد است و در حین جراحی چه به صورت بیهوشی و چه به صورت بی حسی موضعی فرد هیچگونه دردی را احساس نخواهد کرد . پس از اتمام جراحی گاهی اوقات ممکن است فرد کمی احساس درد داشته باشد که این یک امر طبیعی است و در هر جراحی پیش می آید و با مصرف مسکن و استفاده از کمپرس سرد حس درد کاملا از بین خواهد رفت .

دکتر میترا بهمن پور متخصص زنان و جراح زیبایی زنان از تکنیک جدید لابیاپلاستی بدون نیاز به بخیه استفاده می کند. جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی با مطب  با شماره های ۰۲۱۲۲۱۷۵۰۷۰,۰۲۱۲۲۱۷۹۰۷۰ تماس بگیرید . یا به آدرس اینستاگرام دکتر بهمن پور مراجعه کنید . 

آیا عمل لابیاپلاستی روی میل جنسی تاثیر می گذارد؟

عمل لابیاپلاستی بر روی ناحیه خارجی دستگاه تناسلی و قرینه سازی و زیبایی لابیاها مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ ارتباطی با ناحیه کلیتوریس نخواهد داشت، اما بهتر است به منظور پیشگیری از آسیب به ناحیه کلیتوریس به یک جراح زیبایی زنان متبحر مراجعه نمایید .

آیا دختران باکره می توانند جراحی لابیاپلاستی را انجام دهند ؟

تمامی زنان ، حتی دختران جوان مجرد هم می توانند جراحی لابیاپلاستی را انجام دهند . معمولا این جراحی از سن بالای ۱۸ سال قابل انجام است .

عمل لابیاپلاستی در حقیقت برای زیبایی ناحیه خارجی دستگاه تناسلی انجام می شود و ارتباطی با ناحیه بکارت نخواهد داشت و هیچ تاثیری بر آن نداشته و صدمه ای به آن ناحیه وارد نمی شود .

ممنوعیت انجام عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی ممنوعیت خاصی برای افراد نخواهد داشت اما در صورتی که فرد بیماری های همچون HPV، عفونت های فعال و دارای سیستم ایمنی ضعیفی دارند، بهتر است ابتدا تحت درمان قرار گیرند، سپس اقدام به انجام جراحی لابیاپلاستی نمایند .

هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه عمل لابیاپلاستی با توجه به روش جراحی متفاوت خواهد بود، لذا قبل از معاینه و ارزیابی های لازم نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود . برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص بهتر است به جراح زیبایی زنان خوب در تهران مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

عمل لابیاپلاستی در صورتی که توسط جراح زیبایی زنان متبحر انجام شود، به هیچ عنوان مشخص نخواهد شد و هیچ گونه درد و مشکلی برای افراد به وجود نخواهد آورد .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

پاسخ