[021] 22179070 - 22175070
ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه 21:00--09:00
پنجشنبه ها 13:00 --09:00
تهران، ولنجك ، نبش خيابان ١٨، ساختمان خليج فارس

تجربه تنگی واژن با لیزر

تجربه تنگی واژن با لیزر

دراین مقاله مراجعه کننده عزیزمون که تنگ کردن واژن انجام دادند ، نظرات و تجربیاتشون از تنگ کردن واژن بیان می کنند ، عزیزم چه زمانی تنگ کردن واژن انجام دادید ؟

الان سه روز از تنگ کردن واژنم می گذره

تجربه تنگی واژن با لیزر

عزیزم سوالی دارید بفرمایید ؟

خانم دکتر من چند جلسه دیگه باید تنگ کردن واژن انجام بدم ؟

تعداد جلسات تنگ کردن واژن

عزیزم ، با توجه به اینکه واژن شما بعد از دوتا زایمان خیلی گشاد شده است ، باید سه جلسه تنگ کردن واژن را انجام دهید .

دکتر من یک زایمان طبیعی دیگه ای می خواهم انجام بدم ؟ الان که تنگ کردن واژن انجام دادم می تونم بعد زایمان طبیعی داشته باشم ؟

زایمان بعد از تنگ کردن واژن

عزیزم قبلا فقط تنگ کردن واژن با جراحی بود که دارای محدودیت های برای زایمان طبیعی بود ، اما الان این محدودیت ها در روش  تنگ کردن واژن  وجود ندارد و شما می توانید زایمان طبیعی داشته باشید .

دکتر جان در خصوص ماندگاری تنگ کردن واژن با لیزر می خواستم بدونم تا کی ماندگار هست ؟

ماندگاری تنگ کردن  واژن با لیزر

عزیزم ، ماندگاری تنگ کردن واژن معمولا ۱۲ تا ۱۸ ماه است  .

پرینورافی و تنگ کردن واژن

برای تمامی بانوان الگوی خاصی جهت تنگ کردن واژن وجود ندارد ، که در تمامی بانوان با داشتن وضعیت واژن های متفاوت نمی توان یک الگو خاصی را انجام داد ، اینکه کدام تکنیک برای جراحی انجام شود ، را در ادامه بیان می کنیم .

تکنیک تنگ کردن واژن

جراح زیبایی واژن در ابتدا باید بیمار معاینه کند ، تا بررسی نماید که مشکل بیمار از چه چیزی نشئت می گیرد ، مواردی نظیر شلی واژن ، داشتن سابقه جراحی های قبلی ، آیا  دلیل گشادی واژن پس از زایمان رخ داده است ، یا به دلیل چاقی و لاغری است ، به همین دلیل تکنیک تنگ کردن واژن پس از معاینه کامل مشخص می شود .

تنگ کردن واژن با لیزر بسیار خوب است ، اما باید توجه کنید که هر شخصی کاندید مناسبی برای تنگ کردن واژن نمی باشد ، گاهی نیاز به جراحی است ، گاهی نیاز به نخ واژن است و گاهی تنگ کردن واژن با Rf و سایر موارد نیاز می باشد .

روش های تنگ کردن واژن

روش های متعددی برای تنگ کردن واژن وجود دارد ، روش های نظیر واژینوپلاستی ، ترمیم قدامی ، ترمیم خلفی و استفاده از روش های غیر جراحی مانند ، تنگ کردن واژن با لیزر ، تنگ کردن واژن با RF ، لیفت با نخ و تزریق فیلر به واژن

تنگ کردن واژن با لیزر

لیزر از تحریک کلاژن سازی و بهبود خونرسانی به مخاط واژن سبب افزایش مخاط واژن می شود ، هم چنین سبب افزایش چین های ،واژن می شود ، در نتیجه سبب تنگ شدن واژن  بهبود لغزندگی و همچنین سبب از بین رفتن خارش و بهبود حس زوجین حین رابطه زناشویی می شود .

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید :

شماره تماس : ۲۲۱۷۵۰۷۰ – ۲۲۱۷۹۰۷۰

 

پاسخ