[021] 22179070 - 22175070
ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه 21:00--09:00
پنجشنبه ها 13:00 --09:00
تهران، ولنجك ، نبش خيابان ١٨، ساختمان خليج فارس

تجربه عمل ترمیمی لابیاپلاستی

تجربه عمل ترمیمی لابیاپلاستی

مقاله امروز در خصوص تجربه عمل ترمیمی لابیاپلاستی است ، در این مقاله به بیان این مطلب می پردازیم که چرا عمل ترمیمی لابیاها انجام شد ، تا چه زمانی نمی توان رابطه جنسی پس از عمل داشت ، و اینکه چگونه برای شخص لابیامینور از بین رفته مجدد  ساخته شده ؟

بیمار عزیزمون از اصفهان مراجعه کردن ، جهت عمل تزریق چربی به واژن و ترمیم عمل لابیاپلاستی ،این  مراجعه کننده عزیز ۳۶ سالشون هست ، ایشون در اصفهان لابیاپلاستی انجام دادند ، متاسفانه در عمل لابیاپلاستی به شکل کامل لابیامینورشون برداشته شده ، که نه تنها بیمار از نظر شکل ظاهری دچار مشکل شده ، بلکه در رابطه زناشویی دچار درد شده اند .

تجربه عمل ترمیمی لابیاپلاستی

فواید تزریق چربی به واژن

در این مراجعه کننده به دلیل اینکه لابیاها کامل برداشته شده بود ، نه تنها لابیامینور ساخته شد ، بلکه با تزریق چربی به واژن ترمیم سریع ترمی شود ،  زیرا در بافت های چربی سلولهای استمسل یا همان سلولهای بنیادی سبب جوانسازی و حجیم سازی هم می شود .

باید بدانید که با تزریق چربی به واژن می توان اسکارهای که از قبل مانده مانند بیمارانی که به دنبال زایمان طبیعی محل برش ازوپتومی آنها دچار فرورفتگی شده است ، ترمیم نمود در نتیجه واژن شکل بهتری به خود می گیرد .

در این بخش از سوالات مراجعه کننده عزیزمون در خصوص عمل ترمیمی واژن را قرار می دهیم .

دکتر جان من می خوام بدونم که چند وقت بعد از عمل ترمیمی لابیاها می تونم رابطه جنسی داشته باشم ؟

رابطه جنسی پس از عمل ترمیمی لابیاها

عزیزم مثل عمل لابیاپلاستی که بار اول انجام دادید ، حداقل یک ماه نباید رابطه جنسی داشته باشید ، البته با توجه به اینکه ترمیم زخم های شما طول می کشه ، حدودا شما یک ماه و نیم دوماه نیاز به زمان دارید ، پس از این زمان می توانید رابطه جنسی داشته باشید .

دکتر من این بار که تزریق چربی به واژن انجام دادم ، ناحیه تناسلیم متورم شده ، کبود ، این کبودی و تورم کی از بین میره ؟

عزیزم تورم و کبودی پس از تزریق چربی به واژن عادی هستش ، معمولا سه الی هفت روز طول می کشه بعد از این زمان شما تورم و کبودی ندارید ، البته باید بیان کنم که مصرف غذاهای چرب و پر نمک باید کاهش بدید ، از مصرف غذاهای فست فود باید پرهیز کنید ، بیشتر سبزیجات و مواد فیبردار استفاده نمایید .

دکتر من در آینده قصد دارم که زایمان طبیعی داشته باشم ، بعد از زایمان لابیاها دفرمه نمیشه ؟

دفرمه شدن لابیاها پس از زایمان

عزیزم در زمان بارداری لابیاها مثل سایر نقاط بدن متورم میشه ، اما پس از زایمان ، لابیاها به حالت اولیه برمی گردند ، به خاطر همین شما نباید نگران دفرمه و یا آویزان شدن لابیاها پس از زایمان باشید .

 

 

پاسخ