[021] 22179070 - 22175070
ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه 21:00--09:00
پنجشنبه ها 13:00 --09:00
تهران، ولنجك ، نبش خيابان ١٨، ساختمان خليج فارس

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟؟

لابیاپلاستی با لیزر

مزایای لابیاپلاستی با لیزر چیست؟

آیا نتایج حاصل از لابیاپلاستی با لیزر قابل مقایسه با نتایج حاصل از روش های جراحی می باشد؟

ابداع دستگاه های پرقدرت و تجهیزات مدرن، علم پزشکی را متحول ساخته است. امروزه بسیاری از جراحی های مهم با استفاده از لیزر انجام می شود. برای اطلاع از پاسخ سوالات مطرح شده با ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی

استفاده از لیزر در جراحی ها (اعم از درمانی و یا زیبایی) باعث کاهش مدت زمان جراحی و همچنین افزایش کیفیت و نتایج مطلوب حاصل از آن می شود.

همانطور که در مقاله ی لابیاپلاستی ذکر شده است، روش های مختلفی برای این تکنیک زیبایی وجود دارد. لابیاپلاستی با لیزر نیز یکی از روش های کاربردی، رایج و پرمخاطب در مبحث جوانسازی واژن می باشد.

دستگاه های لیزر مختلفی برای لابیاپلاستی اختراع شده اند. از میان این دستگاه ها؛ لیزر مونالیزا و لیزر ژولیت نتایج شگفت انگیزی را به ارمغان آورده و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب ساخته است.

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا از قدرت بالایی برخوردار می باشد و می تواند بافت اضافی لابیا را در مدت زمان بسیار کوتاهی، از بین ببرد و عوارض ناشی از آن را رفع کند.

شاید با شنیدن اسم لیزر به این فکر کنید که بافت اضافی لابیا تحت تاثیر اشعه های تابانده شده از سوی لیزر، می سوزند و این امر باعث درد بسیار زیاد در ناحیه ی تناسلی می شود.

آیا در حقیقت اینگونه است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت؛ جراح با اعمال بی حسی موضعی در محل مورد نظر شرایطی را فراهم می آورد تا فرد هیچگونه احساس ناراحتی و درد در حین جراحی نداشته باشد. بنابراین فرد هیچ احساس نامطلوبی در حین لابیاپلاستی با لیزر ندارد.

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر روشی نوین برای زیباسازی هرچه بیشتر دستگاه تناسلی زنان می باشد. معمولا هزینه جراحی لابیاپلاستی با لیزر، بسته به نوع دستگاه مورد استفاده متفاوت می باشد. با این حال عوامل زیر می توانند در برآورد قطعی هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر تاثیر بگذارند:

  •           شدت و میزان دفرمگی لابیاها
  •            شرایط فرد (سن بیمار، بیماری های زمینه ای و…)
  •           نوع لیزر مورد استفاده
  •           دستمزد جراح مربوطه
  •          مواد به کار برده شده در طی جراحی لابیاپلاستی

لازم به ذکر است؛ در طی جلسات مشاوره، بهترین دکتر لابیاپلاستی با معاینه ی بیمار بهترین روش را برای جراحی زیبایی واژن، انتخاب می نماید. پس از انتخاب طرح درمانی مناسب از سوی جراح لابیاپلاستی، هزینه ی عمل به طور قطعی تعیین و به اطلاع فرد رسانده می شود.

به خاطر داشته باشید ممکن است جراح بعد از انجام معاینات لازم؛ تشخیص دهد روش های دیگری به صورت مکمل می توانند نتایج حاصل از لابیاپلاستی را تحت تاثیر قرار دهند و میزان رضایت مندی فرد را از نتایج حاصل افزایش دهند. در این حالت ممکن است کمی هزینه ی جراحی بیشتر شود.

       به طور مثال شخصی را در نظر بگیرید که علاوه بر بزرگی و دفرمگی لابیا، به گشادی واژن و در نهایت بی اختیاری ادرار مبتلا باشد.

این فرد علاوه بر جراحی لابیاپلاستی به تنگ کردن واژن نیز نیاز دارد و می تواند به صورت همزمان روش های مذکور را انجام دهد.

چکیده مطلب

طبق مطالب فوق الذکر لابیاپلاستی با لیزر می تواند انتظارات فرد را از جراحی مربوطه به نحو احسن برآورده سازد. نکته ی مهم در این مبحث؛ نوع لیزر مورد استفاده و تکنیک اجرایی توسط جراح لابیاپلاستی می باشد. زیرا تنها در این صورت است که روند جراحی طبق برنامه ریزی پیش می رود و نتایج مطلوبی از آن حاصل می گردد.

مطالب زیر را مطالعه کنید.

عوارض لابیاپلاستی       مراقبت های بعد از لابیاپلاستی 

پاسخ