[021] 22179070 - 22175070
ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه 21:00--09:00
پنجشنبه ها 13:00 --09:00
تهران، ولنجك ، نبش خيابان ١٨، ساختمان خليج فارس

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

اگر زایمان طبیعی داشته اید و یا اگر در زمان مقاربت جنسی لذت جنسی را نمی برید به شما توصیه می کنیم که این مقاله را مطالعه نماید تا بدانید بدون درد و بی حسی می توانید ، در مدت زمان کمی مشکلات عدم تمایل به میل جنسی ، گشادی واژن و بسیاری از مشکلات واژن را که در زندگی زناشویی شما تاثیر گذاشته است را درمان کنید .

افزایش حس جنسی بانوان به عوامل مختلفی نظیر

  • رابطه زوجین با یگدیگر
  • افزایش تحریک نقاط جنسی
  • سن اشخاص

وبسیاری از موارد دیگر بستگی دارد ، اما برخی از موارد نظیر افزایش سن ، زایمان های طبیعی متعدد ،زایمان طبیعی سخت سبب از بین رفتن قوام و سفتی واژن می گرددکه این عوامل در حس جنسی نیز تاثیر گذار است .

زایمان طبیعی و بالا رفتن سن سبب از دست رفتن قوام و سفتی واژن می شود ، با کمک روش واژینوپلاستی می توان این مشکلات را برطرف کرد .

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن

واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن به طور کلی شامل دو روش است

شاید این سوال برای شما مطرح شود که تنگ کردن واژن با لیزر را چه اشخاصی می توانند انجام دهند ؟ آیا همه اشخاص می توانند تنگ کردن واژن با لیزر را انجام دهند .

در روش لیزر بانوانی  که زایمان های طبیعی و زایمان های سخت  نداشته اند ، تاثیر گذار است، تعداد جلسات تنگ کردن واژن معمولا سه جلسه است اما بسته به میزان گشادی واژن تعداد جلسات متفاوت است، در برخی از اشخاص این سه جلسه کافی است اما در برخی دیگر از اشخاص تعداد جلسات تنگ کردن واژن با لیزر باید بیشتر باشد .

فواصل تعداد جلسات لیزر

معمولا بانوانی که تنگ کردن واژن را انجام می دهند و یا از شهرستان مراجعه می کنند جهت تنگ کردن واژن با لیزر اصرار دارندکه  تعدادجلسات در چندهفته پشت سر هم انجام شود ، اما این کار دکتر بهمن پورا نجام نمی دهدزیرا تعداد فواصل جلسات لیزر باید یک ماه به یک ماه باشد تاشخص نتایج آن را ملاحظه نماید .

تنگ کردن واژن با جراحی

بانوانی که زایمان های سخت داشته اند و یا زایمان متعدد طبیعی داشته اند ، تنگ کردن واژن با لیزر برای آنها نتایجی را به همراه ندارد در این اشخاص باید تنگ کردن واژن با جراحی انجام شود .

در جلسه مشاوره تنگ کردن واژن جراح با معاینه شخص تعیین می کندکه کدام روش نتایج درخشانی را برای شخص دارد .

 

 

 

پاسخ