[021] 22179070 - 22175070
ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه 21:00--09:00
پنجشنبه ها 13:00 --09:00
تهران، ولنجك ، نبش خيابان ١٨، ساختمان خليج فارس

بهترین جراح لابیاپلاستی را بشناسید

بهترین جراح لابیاپلاستی

بسیاری از افراد جویای زیبایی به دنبال بهترین جراح لابیاپلاستی برای جوانسازی واژن خود می باشند. شاید شما نیز اخبار زیادی را مبتنی بر اشتباهات پزشکی، شنیده باشید. همانطور که می دانید تکنیک اجرایی جراح زیبایی زنان ، روند جراحی و نتایج حاصل از آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

حال در نظر بگیرید جراح از مهارت کافی برای کنترل روند جراحی برخوردار نباشد. در این حالت برای فرد چه اتفاقی می افتد؟ مطمئنا ضرب المثل؛ ” آمد ابرویش را درست کند اما چشمش هم کور کرد!!!” را مکرر در شرایط مختلف شنیده  یا حتی آن را به کار برده باشید. در واقع این ضرب المثل مصداق بارز انتخاب نادرست پزشک متخصص، برای انجام هرگونه اقدام جراحی (چه زیبایی و چه درمانی) می باشد.

مطمئنا با انتخاب نادرست پزشک؛ نه تنها انتظارات فرد از جراحی و نتایج حاصل از آن، برآورده نمی شود، بلکه عوارض نامطلوب دیگری برای او ایجاد می شود.

با نگاهی به دنیای مدرن امروز شاهد گسترش روش های نوین در عرصه ی جراحی زیبایی واژن می باشیم. زیبایی جسمانی تاثیر مستقیم و شگرفی در ارتقاء روابط زناشویی میان زوجین دارد. اهمیت به جوانسازی و زیبایی ناحیه ی تناسلی از این قاعده مستثنی نیست و بیشتری تاثیر را در برقراری ارتباط جنسی موثر، لذت بخش و باکیفیت دارد.

جراحی لابیاپلاستی چیست

جراحی لابیاپلاستی یکی از شایع ترین تکنیک های مورد استفاده در زیباسازی دستگاه تناسلی زنانه می باشد. این روش جراحی بدون بیهوشی عمومی قابل انجام می باشد.

جراح در عمل لابیاپلاستی، بافت های اضافی لابیا را حذف می کند تا با این اقدام عیوب ظاهری ناحیه تناسلی را رفع کند. با کوچک تر شدن لابیاها کیفیت روابط جنسی فرد افزایش می یابد و متقابلا عوارض نامطلوب ناشی از بزرگ بودن لابیاها مانند: بوی نامطبوع و عفونت واژن نیز درمان می شود.

بهترین جراح لابیاپلاستی

تجربه عمل لابیاپلاستی

فرض کنید خود شما تصمیم به انجام جراحی لابیاپلاستی دارید. چه عواملی تصمیم شما را تحت تاثیر قرار می دهد؟ مطمئنا پرس و جو و مشورت با افرادی که این جراحی را انجام داده اند می تواند تصویر سازی مناسبی از روند این جراحی و نتایج حاصل از آن، در ذهن شما ایجاد کند.

جراحی لابیاپلاستی به چه منظوری انجام می شود؟

لابیاهای دفرمه (غیرقرینه)، چروک و افتاده نمای بسیار نامطلوبی در دستگاه تناسلی زنان ایجاد می کند. عیوب ذکر شده نه تنها نمای ظاهری واژن را تحت تاثیر قرار می دهند بلکه می توانند عوارض درمانی مختلفی (مانند: تجمع میکروارگانیسم های بیماری زا و در نهایت عفونت ناحیه تناسلی) را برای فرد ایجاد کنند.

علاوه بر موارد ذکر شده؛ لابیاهای بزرگ و افتاده باعث کم شدن میل جنسی و حتی کاهش کیفیت روابط زناشویی فرد می شود. این امر می تواند اعتماد به نفس فرد را تا حد قابل توجهی کاهش دهد!!! خوشبختانه گسترش دانش پزشکی و ابداع تجهیزات مدرن این فرصت را در اختیار انسان قرار داده است تا با بهره گیری از آن ها بتواند شرایط مطلوبی برای زندگی خود فراهم آورد و از آن لذت ببرد.

آیا جراحی لابیاپلاستی درد دارد؟

روش های متعددی برای انجام جراحی لابیاپلاستی وجود دارد. جراح با معاینه ی بیمار و در نظر گرفتن شرایط او، بهترین روش را برای اصلاح فرم لابیاها و رفع عیوب ظاهری واژن، انتخاب می نماید.

  • لازم به ذکر است؛ جراحی لابیاپلاستی در مدت زمان کوتاه (بسته به شدت بزرگی لابیاها و سایر پارامترهای تاثیر گذار) به طول می انجامد و فرد در حین این جراحی (چه از طریق لیزر و چه از طریق حذف بافت اضافی از طریق بریدن لابیاها) احساس ناراحتی و درد ندارد.

بهترین دکتر لابیاپلاستی

معمولا انتظارات فرد از جراحی لابیاپلاستی با لیزر و یا جراحی چیزی جز رفع عیوب ظاهری ناحیه تناسلی و درمان عوارض ناشی از آن، نمی باشد. به خاطر داشته باشید لابیاپلاستی، جراحی حساسی می باشد و نیاز به دقت و تبحر بالای پزشک متخصص دارد.

زیرا هرگونه سهل انگاری در حین جراحی می تواند عوارض لابیاپلاستی نامطلوب و حتی غیرقابل جبرانی را برای بیمار ایجاد کند. بنابراین انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی به شما این فرصت را می دهد تا جراحی موفقیت آمیزی را تجربه نمایید و از نتایج مطلوب حاصل از آن لذت ببرید.

بیشتر در رابطه با لابیاپلاستی بدانید :

آیا لابیاپلاستی درد دارد ؟

پاسخ